Aku Medikal Masajla Kronik ağrılardan kolay kurtulma yolu
info@akupunkturist.org

Fazla kilolardan kurtulmanın zamanı geldi – Kavitasyon

14/11/2013

 

Tüm dünyada ve  Amerika’da çok yaygın olarak kullanılan ve mucizeler yaratan “Generic 5-1 Ultrasonsic Kavitasyon” zayıflama makinesi artık merkezimizde sizlerin hizmetine sunulmuştur.Bu makine bir rüyayı gerçekleştiriyor ve ilk seansta 2-10 santimetreye kadar incelme sağlıyor.

Kavistasyon ;  bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. Sistemin bir diğer önemli yararı uygulanan bölgede cildin sıkılaşmasını sağlamasıdır.

Peki kavistasyon bu kadar zor işi nasıl başarıyor? Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan tamamen ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Uygulama sonrası hemen günlük yaşama devam edilmektedir.

Uygulama, haftada iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 haftada olarak tamamlanır. Bir seans (bölge başında) ortalama 40-60 dakika sürmektedir.  İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülmektedir. Sonraki seanslarda bu incelme tabiî ki azalarak devam etmektedir.

Kavitasyonun diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması.

Detayları ve inanılmaz cazip fiyatlarımızı merkezimize mail atarak  öğrenebilirsiniz.

Kavitasyon ilgili daha fazla detaylar ilgili aşağıdaki resmini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kavitasyon cihazı org

Leave a Reply

*

captcha *